BFGoodrich

Zasady promocji

Program skierowany jest wyłącznie do przedsiębiorców w rozumieniu art. 4 ustawy z 6 marca 2018 r. Prawa przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność gospodarczą w Polsce i którzy w czasie trwania Programu dokonają we własnym imieniu zakupu wymienionych w regulaminie programu Opon Ciężarowych Michelin wyłącznie na potrzeby prowadzonej działalności transportowej w sklepach stacjonarnych INTER CARS, których lista dostępna jest na stronie www.akcja.ciezarowki.michelin.pl.

Program trwa od 02.01.2022 r. do 30.04.2022 r.

Zasady programu

Rejestracja

Załóż konto na stronie programu – nie potrwa to dłużej niż minutę.
Jeżeli masz już konto, możesz pominąć ten krok. Strona programu jest dostępna pod adresem: akcja.ciezarowki.michelin.pl

Logowanie

Zaloguj się na stronie akcja.ciezarowki.michelin.pl, używając swojej nazwy użytkownika, a następnie zaakceptuj regulamin oraz uzupełnij dane swojej firmy, w tym podaj prawidłowy numer rachunku bankowego.

Zakup

Kup co najmniej 2 nowe opony Michelin do samochodów ciężarowych w okresie od 2.01 do 30.04.2022 r. w jednym ze stacjonarnych punktów sprzedaży sieci INTER CARS.
Maksymalna liczba zakupionych opon biorących udział w programie to 20.*

Weryfikacja i wypłaty

Do 15.05.2022 r. wgraj fakturę zakupową, która musi być zaakceptowana przez Michelin, abyś mógł otrzymać premię 100 zł za opony w rozmiarze 22,5” lub 65 zł za opony w pozostałych rozmiarach.
Wypłata premii będzie realizowana w terminie do 30.06.2022 r. na podstawie not księgowych*.

* Liczba rejestracji w trakcie trwania programu jest ograniczona. Szczegóły dotyczące procedury otrzymywania premii, lista punktów sprzedaży sieci INTER CARS biorących udział w programie oraz lista opon ciężarowych Michelin znajdują się w regulaminie dostępnym na: www.akcja.ciezarowki.michelin.pl. Organizatorem programu na zlecenie Michelin Polska Sp. z o.o. jest Publicis Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 9a, 02-583 Warszawa.